CALL TAXI
☎️27231000

REKLĀMA TAKSOMETRĀ

Kādas ir reklāmas iespējas uz Taxi Cab taksometriem un to salonos?
Reklāma uz sabiedriskā transporta līdzekļa un tā salonā ir ērts veids kā ātri popularizēt Jūsu uzņēmuma vizuālo tēlu plašākai sabiedrībai un nostiprināt agrāk reklamētās informācijas iegaumēšanu. Turklāt, šīs reklāmas efektivitāte ir iedarbīgs līdzeklis potenciālo patērētāju uzmanības piesaistīšanai.

Kādas ir reklāmas iespējas uz taksometru virsbūves?

Reklāma uz Taxi Cab taksometru virsbūves.

Piedāvājam Jūsu uzņēmumam gan izveidot reklāmu, gan izvietot(uzlīmēt) to uz mūsu taksometru virsbūves. Reklāma uz taksometra sānu daļas vairāk būs redzama kājām gājējiem, bet reklāma taksometra aizmugurē saistīs braucēju uzmanību, tādēļ reklāmdevējam ir iespēja izvēlēties piemērotāko reklāmas laukumu potenciālo klientu piesaistei. Šis ielu reklāmas veids tiek uztverts kustībā un nodrošina reklāmas pārvietošanos plašākā reģionā, līdz ar to šai reklāmai piemēroti būs lakoniski un kodolīgi saukļi, logotips, zīmējums vai fotogrāfija.

Kādas ir reklāmas iespējas taksometra salonā?

Reklāma taksometru salonā uz sēdekļu atzveltņu aizmugurēm.

Reklāma tiek drukāta uz auduma ar kuru tiek pārvilktas priekšējo sēdekļu atzveltnes.Tā redzama aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.Ļoti piemērota logo,saukļa vai preču zīmes reklamēšanai.

Reklāmas kastīte uz šofera krēsla aizmugures.

Caurspīdīga reklāmas kastīte, kura piestiprināta pie šofera krēsla aizmugures un paredzēta dažādu reklāmas materiālu ievietošanai. Tie var būt reklāmas bukleti, reklāmas lapiņas, uzņēmuma vizītkartes, informācija par dažādiem pasākumiem, precēm vai kādu interesantu un radošu reklāmu, kura piesaistītu 30cm. attālumā sēdošā pasažiera uzmanību!

REKLĀMAS AĢENTŪRA

„Fly art”
e-pasts: flyart@flyart.lv
www.flyart.lv